Piedalies festivāla Weekend un Star FM rīkotajā konkursā un laimē sev traku nedēļas nogali!

Ja uzskati sevi par ballētāju Nr. 1, tad 4.-7. augusts pavisam noteikti Tev jau atzīmēts kalendārā ar treknu apli. Pat tad, ja biļetes jau ķešā, iesakām tomēr nepaiet garām šim konkursam, jo balvā šoreiz ir Premium biļete uz Weekend Baltic festivālu, kas tieši tev ļaus “atlaist” kā vēl nekad. Piedalies!

Vēlies apmeklēt lielāko pludmales ballīti Ziemeļeiropā, Weekend Festival Baltic? un Tev šķiet, ka Tu labi zini māksliniekus, kuri tajā uzstāsies?
Tad piedalies skaties.lv un radio StarFM konkursā – apmeklē skaties.lv/weekend atrodi karikatūru ar kādu no māksliniekiem un ja zini kurš tas ir, tad 18:45 zvani uz ēteru, ja trāpīsi desmitniekā, tad Star FM Tev uzdāvinās Premium biļeti uz Weekend Baltic visām trim dienām!

Par konkursu vairāk vari uzzināt šeit.

Piektdiena, 3. jūnijs

Foto: karikaturisti.lv

Foto: karikaturisti.lv

Foto

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas