Pieaugušos sajūsmina kārtējais “brīnums” mācību grāmatā

2 komentāri
Pieaugušos sajūsmina kārtējais “brīnums” mācību grāmatā
Foto: Subash BGK, Flickr

“Pa dīķi peld slīķis, Un viņam ir skumji” – ar šādiem vārdiem sākas Šausmu dzejolis, kas lasāms 6. klases mācību grāmatā un raisījis jūsmu tajos, kam sen skolas sols aiz muguras.

Kā lasāms dzejolī, slīķis ne tikai peld, bet arī, lai piešķirtu dzīvei garšu, dodas uz kafejnīcu. Tiesa, apmeklējums rādās letāls oficiantam, kurš, ieraugot neparasto klientu, metas bēgt un zaudē dzīvību, ielecot tajā pašā dīķī, no kura slīķis izkāpa.”Tā nu mums tagad ir viens dīķis un divi slīķi,” noslēdzas dzejolis, kuru 6. klases mācību grāmatā pamanījis Kalvis Jenčs. Ar ierakstu sociālās saziņas tīklā Facebook dalījušies vairāk nekā 1,7 tūkst. lietotāju.

6. klases dzejolis!!!

Posted by Kalvis Jenčs on ceturtdiena, 2015. gada 17. septembris

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
2 komentāri

TOP komentāri

 • zini
  0

  zini

  atkal postsovjetu sapuvušas smadzenes redz ko netikumīgu))) Slimi tirliņi! Es vienkārši pasmejos. Saciet cenzet arī pasakas! Ansīti un grietiņu tak gribēja apēst! Kanibalisms! Durņi!

  03.10.2015 23:29

 • ES
  0

  ES

  Kādēļ vispār mācibu grāmatās ievieto tādus tekstus?Ko dara redaktori,korektori un ministrijas mācibu satura centra vai kā to iestādi sauc darbinieki? Vai tad sarunvalodas stila piemēri un vienkāršrunas paraugi īpaši vēl jāreklamē?

  01.10.2015 08:43

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas