Perfekta ”selfija” 7 baušļi

0 komentāri

Lai uzņemtu ideālu pašbildi jeb tā dēvēto ”selfiju”, jāievēro septiņi noteikumi. Šīs nodarbes pašmāju ekspertu ieteikumus apkopojis raidījums ”Bez Tabu”.

Pirmkārt, labs ”selfijs” nav iedomājams bez piemērota apgaismojuma, kā arī pareiza gaismas ķermeņa pozicionējuma – ja lampa vai saule būs aiz muguras, nekas prātīgs un daiļš no pašbildes nesanāks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Otrs nosacījums ir – pirms ”selfija” uzņemšanas būtu jāieskatās spogulī vai vismaz viedtelefonā iebūvētā videokamerā.

Treškārt, liela nozīme jāpievērš leņķim, kādā ierīce atrodas pret pašbildes galveno objektu, proti, sevi pašu. Ikvienam “selfiju” uzņemšanas ekspertam zināms, ka nepareizs leņķis var palielināt nāsis un izcelt dubultzodu.

Ceturtkārt, uzņemot šāda veida fotogrāfiju, noteikti jāizmanto iespēja uzņemt attēlu sēriju, jo tad no vairākām varēs izvēlēties to labāko un izmest laukā tās, kurās esat pamanījušies aizvērt acis.

Tāpat ”selfiju” uzņemšanas eksperti iesaka pievērst uzmanību fonam – bilde būs sabojāta, ja kāds no mugurpuses rādīs, piemēram, radziņus.

Jāievēro princips ”gaisma – kamera – aiziet” jeb pēc visiem sagatavošanās pasākumiem nedrīkst aizmirst nospiest pogu.

Visbeidzot, arī drošības nosacījumus nedrīkst pamest novārtā – neviens pašportrets nav tā vērts, lai izveltos pāri astotā stāva palodzei vai saulrietā pārkristu pāri prāmja bortam.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas