Pēdējā laika populārākie smiekli

0 komentāri

Ledus spaiņa izaicinājumi, kas reizē ir arī labdarības akcija, visā pasaulē turpinās. To, cik daudzi jau ir piedalījušies, visticamāk, nemaz nav iespējams izmērīt, bet ir skaidrs ir viens – neizskatās, ka tik drīz šis trends apstāsties. Un jo vairāk mēģinājumu, jo lielāka iespējka, ka radīsies tādi video kā šis. 

Jā, šādi par otru drīkst smieties tikai labākie draugi. To varētu saukt kā sava (ne)spēka neapzināšānos. Un tie smiekli fonā… Tos varētu saukt par pēdējā laika populārākajiem smiekliem pasaulē, jo šī video skatījumu skaits pārsniedz 5 miljonus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas