Pašmāju Tērvetes aliņa spēks “darbina” vareno Subaru

0 komentāri

Lai gan alkohols un braukšana ir divas absolūti nesavienojamas lietas, šeit nav stāsts par to. Latvieši tomēr ir diezgan asprātīga tauta! :)

Kāds jokdaris, visticamāk, savā garāžā, remontējot savu spēkratu, uzfilmējis smieklīgu video, kurā redzams Subaru H6 markas automobiļa motors, “darbojoties” ar Tērvetes alus enerģiju. Kāds komentētājs piebildis – uzskatāms piemērs, kur tajā motorā var atrast 3 litrus. Tas tikai būtu kaut kas, ja tā būtu patiesība!

VIDEO

Kā darbojas Subaru H6 dzinējs?

Posted by Mārtiņš Tur on Wednesday, December 17, 2014

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas