Pašmāju sociālo tīklu hits: Jancis un Oļģerts “nes cauri” izstādes Auto Exotica darbiniekus!

1 komentārs

Iepazīstieties – tas ir Jancis un Oļģerts no Bērzaunes, kuri vakar izveidojuši savu Facebook lapu un nopublicējuši video ar saviem piedzīvojumiem no nedēļas nogalē notikušās izstādes Auto Exotica 2016.

“Jancis strādā vietējā servisā par atslēdznieku, bet es esmu ciema elektriķis. Esam uzauguši Bērzaunē,” portālam Skaties.lv pastāstīja viens no varoņiem. Taču nedēļas nogalē viņi nolēma apmeklēt autoizstādi, un šo piedzīvojumu viņi ir iemūžinājuši arī video ar slēpto kameru, kas vakar tika nopublicēts viņu nupat izveidotajā Facebook lapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Abu puišu lapai gan pagaidām ir tikai nedaudz vairāk par 200 sekotājiem, taču video skatījumu skaits strauji tuvojas 20 tūkstošiem, un, visticamāk, tas tikai augs. Redzamajā materiālā viņi interesējas par izstādē izvietojamajiem spēkratiem – “uz cik iet?”, “pa cik nāk?” utt. Puiši arī nekautrējās pacienāties ar pieejamajiem bukletiem, kā arī pajautāt dīdžejam uzlikt kādu latviskāku dziesmu, lai uzkurinātu atmosfēru. Vairāk par viņu gaitām skaties video!

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Herta
    +1

    Herta

    Visi tie izstādes dalībnieki tik svarīgi, tik svarīgi iztaisījušies! Smiekls nāk! Puikas malači.

    19.04.2016 20:19

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas