Pašmāju populārais izklaides portāls Miljons.com pavasari sāk ar jaunu izskatu!

0 komentāri

Un ne tikai – beidzot kuriozus un citus smieklīgus novērojumus varēsit lasīt arī mobilajā vidē. Tas nozīmē, ka ikdienas smieklu devu, ko sniedz Miljons.com, varēsit sasniegt, ne tikai sēžot pie datora, bet arī izmantojot viedierīces.

“Sveiciens visiem mūsu regulārajiem apmeklētājiem! Beidzot tas ir noticis – sadarbībā ar Skaties.lv esam uzlabojuši Miljons.com mājaslapu! Esam ieguvuši mūsdienīgu vizuālo izskatu un sen nepieciešamas tehniskās lietas. Mums beidzot ir arī ilgi gaidītā mobilā versija un daudz citu jaunumu, bet pamata plāni nav mainījušies. Tiecamies savākt miljons iemeslus. Arī administrācija nemainīga – turpiniet sūtīt draudus un aicinājumus uz tiesu mums, AnetiX un Xan uz e-pastu: tellme@miljons.com” Tā viņi paši par jaunumiem, kas sagaidīti šajā pavasarī! Taču jaunākos jokus no Tēvzemes var skatīt šeit!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas