Pašmāju grupa Dziļi violets sakomponē un ieraksta albumu… vienā naktī!

0 komentāri

Kādā pirmdienas vakarā grupa Dziļi violets, kas plašākai publikai pazīstama kā muzikāli pavadošā svīta šovā Pusnakts sarunu šovs septiņos ar Jāni Skuteli, savā Facebook lapā nopublicēja interesantu uzsaukumu visiem faniem. Viss beidzās ar veselu mūzikas albumu, kas sacerēts un ierakstīts vienā naktī.

“Lūdzu, palīdziet mums! Mēs gribam ierakstīt albumu, bet negribam nākt vēlreiz, jo esam pārāk slinki,” aptuveni šādi savos sociālajos tīklos grupas atbalstītājus uzrunāja Dziļi violets bundzinieks un dzimis līderis Nauris Brikmanis. Pateicoties arī dažu Latvijā pazīstamu mūziķu un dziedātāju ieteikumiem, tad galu galā arī tapa pieci skaņdarbi – Ribalka, Tramvajs, Zirgs, Pēc 80 m un Cacas, kas ar gandrīz 900 skatījumiem iekarojusi lielākās klausītāju simpātijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visas šīs lieliskās melodijas iespējams noklausīties grupas izveidotajā YouTube kanālā, kurai pašlaik gan ir tikai 14 abonentu, bet, ņemot vērā, apvienības strauji augošo popularitāti un neizsmeļamo talantu, skaits, visticamāk, tikai augs, jo, piemēram, uzsaukuma video, kur aicināts palīdzēt viņiem grūtajā brīdī, noskatīts vairāk kā 7 tūkstoši reižu.

Zemāk iespējams iepazīties ar vienu no viņu apcerējumiem!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas