Pasauli pārņēmis Condom Challenge jeb prezervatīva izaicinājums. Ko tas nozīmē?

1 komentārs

Lai savu ikdienu padarītu interesantāku un neparastāku, arvien biežāk cilvēki visā pasaulē ļaujas dažādiem izaicinājumiem. Kad kanēļa ēšanas un ledus spaiņa drudzis ir beidzies, laiks jaunam izaicinājumam.

Nu jaunieši visā pasaulē cits citu izaicina ar Condom Challenge, kas darbojas šādi: prezervatīvs jāpiepilda ar ūdeni un jāpalaiž vaļā kādam virs galvas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dīvainajā akcijā jau iesaistījušies tūkstoši.

FOTO

VIDEO

1 komentārs

TOP komentāri

 • MinervaMaksuura
  0

  MinervaMaksuura

  Katrs jūk prātā savādāk!
  Kaut gan te jau izskatās pēc kolektīvās psihozes!

  29.11.2015 00:27

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas