Pasaules vecākais jaunais pāris mij gredzenus pēc 30 gadu ilgas draudzības

2 komentāri

Gredzenus var mīt arī ļoti cienījamā vecumā. Kāds britu pāris kļuvis par pasaulē gados vecākajiem jaunlaulātajiem. Līgavainis apprecējies 103 gadu vecumā, bet viņa līgavai ir 91 gads.

Laulības ir viens no neaizmirstamākajiem notikumiem ikviena laulātā mūžā. Taču šīs kāzas bijušas īpašas arī ar to, ka jaunais pāris uzstādījis pasaules rekordu. Džordžs un Dorīna Kērbiji ir kļuvuši par pasaules vecāko jauno pāri. 91 gadu veco līgavu par sievu Džordžs apņēmis 103 gadu vecumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņi saderinājās šogad Valentīna dienā pēc gandrīz 30 gadu ilgas draudzības. Mīt gredzenus viņus iedrošināja līgavaiņa dēls. Viņš vēlējies, lai tēvs ar savu mīļoto attiecības reģistrē oficiāli, lai viņi par ģimeni kļūtu arī formāli.

Jāvārdu, klātesot laimīgajiem ģimenes pārstāvjiem un draugiem, Džordžs un Dorīna teica svinīgā ceremonijā piekrastes pilsētā Heistingsā Anglijas dienvidos.

Saskaitot jaunlaulāto vecumu, kopīgais gadu skaits ir 194 gadi. Līdz ar to viņi ir pārspējuši iepriekšējo rekordu, kas tika uzstādīts 2013. gadā, kad apprecējās pāris, kuriem kopā bija 188 gadi.

2 komentāri

TOP komentāri

 • ukris
  +1

  ukris

  jauka ziņa. un viņi tiešām izskatās laimīgi un priecīgi. un krietni jaunāki par saviem gadiem. cerams, ka vēl krietni padzīvos savā jaunajā statusā.

  22.06.2015 11:53

 • Vita
  +1

  Vita

  Viņi tiešām izskatās laimīgs pāris :)

  16.06.2015 07:53

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas