Pasaulē vecākie dvīņi ierauj un atklāj, kā nodzīvot līdz 102 gadiem

0 komentāri

Nepārēsties, nedzīties pakaļ sievietēm un katru dienu izdzert glāzi vīna – tāds ir pasaulē vecāko dvīņu padoms ilgai un laimīgai dzīvei. Beļģi Pīters un Pauls Langeroki šogad svin 102 dzimšanas dienu.

1913. gadā dzimušie dvīņi ir dzīvojuši kopā lielāko daļu savas dzīves un pat šodien reti kad atstāj viens otru, dzīvojot vienā istabiņā veco ļaužu pansionātā Beļģijas pilsētas Ģentes pievārtē. Brāļiem tā arī līdz šim nav izdevies atrast sev dzīvesbiedres, jo viņi vienmēr izbrāķējuši otra noskatīto sirdspuķīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ik dienu malkojot pa glāzei vīna, 102 gadus vecajiem dvīņubrāļiem nav īpašu noslēpumu, kā sasniegt tik iespaidīgu vecumu. Viņi atceras, ka 85 gadu vecumā ārsts viņiem teicis, lai nekad nedomā, cik ilgi vēl dzīvos. Lai arī tagad viņiem ir jau pāri 100 gadu slieksnim, tomēr vēl vajadzīgi trīs gadi, lai sasniegtu amerikāņu dvīņu Glena un Deila Moiera rekordu – viņi nodzīvoja līdz 105 gadu vecumam.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas