Pasaulē resnākā fotomodele met izaicinājumu skaistuma standartiem

0 komentāri

“Nekad nesalīdziniet sevi ar citiem, bet priecājieties par to, kas padara jūs tādu, kāds esat,” saka pasaulē lielākā un resnākā fotomodele Tesa Manstera jeb, kā viņu pazīst modes industrijā, Tesa Holideja.

29 gadus vecā Tesa citu modeļu vidū izceļas ne vien ar ievērojamiem tetovējumiem; nevar nepamanīt viņas ķermeņa formas, kuru dēļ Tesa kļuvusi par pasaulē resnāko fotomodeli. Ar savu ķermeni viņa ja ne lepojas, tad savu izskatu nenoliedz, regulāri savus sociālo tīklu sekotājus aplaimojot ar jaunām fotogrāfijām. Piemēram, Instagram viņai ir vairāk nekā 672 tūkst. sekotāju, bet Facebook – vairāk nekā 868 tūkst. fanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gada sākumā apaļīte parakstīja līgumu ar britu fotoaģentūru MiLK un kļuva par liela izmēra sieviešu apģērbu līnijas reklāmas seju. “Nav viena veida, kā būt sievietei, vai kā būt skaistai,” viņa stāstīja Dailymail, “mēs visas esam to pelnījušas.”

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas