Pasaulē lielākā gumijas pīle sagaidīta Šanhajā

0 komentāri

Ķīnas pilsētā Šanhajā apskatāma lielākā piepūšamā pīle pasaulē. Nīderlandiešu mākslinieka Florentīna Hofmana veidotais objekts ir daļa mākslas projekta, kas jau apceļojis visu pasauli.

Kopš savas debijas Amsterdamā 2007. gadā gumijas pīle ir apciemojusi 22 pilsētas visā pasaulē. Līdz šim tā bija pabijusi arī vairākās Ķīnas pilsētās, līdz vakar piestāja Šanhajā.

Milzu gumijas pīles autors Florentīns Hofmans skaidro, ka Šanhaja ir lieliska pilsēta, un viņam ir prieks, ka gumijas pīle var būt šeit. Pēc viņa teiktā, gumijas pīle vieno cilvēkus, un šajā gadījumā tā savienos Šanhaju ar pārējo pasauli.

18 metrus augstā gumijas pīle jau piesaistījusi plašu uzmanību. Tā tiek uzskatīta par pasaulē lielāko piepūšamo pīli, un Šanhajā uzturēsies veselu mēnesi starptautiska kultūras un mākslas projekta ietvaros. Tiesa gan, ne visur pīlei ir klājies labi – Taivānā tās vizītes laikā nezināmi ļaundari pamanījās izlaist no tās gaisu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas