Pasaulē, iespējams, laipnākā bruņotā aplaupīšana

0 komentāri

Šis starpgadījums norisinājies ASV pilsētas Sietlas ziemeļu daļas pārtikas veikaliņā, kur kāds ļoti izmisis kungs, piedraudot ar ieroci pārdevējam, lūdza iztukšot kasi. Tiesa, tā nebija parasta laupīšana, jo zaglis to visu darīja apbrīnojami laipni.

Iebrucējs sākumā nopirka un samaksāja par kafiju, pēc tam izvilka ieroci un neredzēti laipni palūdza pārdevējam iztukšot kasi. Cietušais jautāja, vai nevar izlīdzēties ar 40 dolāriem, bet noziedznieks paskaidroja, ka viņam ir bērni, kas jābaro, un īre, kas jānomaksā. Šajā, iespējams, draudzīgākajā laupīšanā cilvēces vēsturē interesantākais ir tas, ka vecais vīrs, pametot veikalu, teica, ja viņš varēs, kādreiz atgriezīsies un naudu atdos. Jādomā, vai tik šī laupīšana pārdevējam neuzlaboja dienu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas