Pasaulē iecienītais krāsu skrējiens šovasar notiks arī Latvijā

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Visā pasaulē populārais krāsu skrējiens šogad pirmo reizi gaidāms arī Latvijā – festivāla LMT Summer Sound ietvaros 11. jūlijā.

Krāsu skrējienam, kas notiks sadarbībā ar krāsu kompāniju Alpina, starts tiks dots plkst. 13.00, bet pulcēšanās krāsu skrējienam sāksies jau no plkst. 12.30 pie LMT Summer Sound festivāla Cēsu Alus skatuves, kur katrs dalībnieks saņems skrējiena starta komplektu – īpašo Alpina krāsu skrējiena kreklu un krāsu pulvera maisiņu, vēsta festivāla LMT Summer Sound pārstāve Alise Pabērza. Alpina krāsu skrējiena maršruts vīsies cauri Jūrmalas parkam, tā pieguļošajām ieliņām, pludmali un noslēgsies turpat, pie Cēsu Alus skatuves. Trases garums būs ap 3 km, bet to izskriet, iziet vai izsoļot ir aicināts ikviens interesents, jo uzsvars skrējienā būs uz jautrību un labu laika pavadīšanu, nevis skriešanas ātrumu. Trasē būs vairāki krāsu punkti, kuros varēs saņemt papildus krāsu šaltis. Finišā būs pieejams ūdens krāsu nomazgāšanai.

Pirmo biļešu cena Alpina krāsu skrējienam – 7 eiro. Tās ir nopērkamas visās Biļešu servisa kasēs Latvijā un internetā.

Jau ziņots, ka festivāls LMT Summer Sound norisināsies 10. – 11. jūlijā Liepājā. Līdz ar iepriekšminētajiem mūziķiem, divu dienu garumā tajā uzstāsies Nico&Vinz, Apocalyptica, Mumiy Troll, Musiqq, Piendvedēja Piedzīvojumi, Astro’n’out un DJ Rudd, Jānis Stībelis, Fēlikss Ķiģelis, Bet Bet, Aurora, Laika Suns un daudzi citi mākslinieki. Savukārt sadarbībā ar RedBull Thre3style apmeklētājus sagaida lielākā deju telts Baltijā, kur 800 kvadrātmetros varēs baudīt elektronisko mūziku kopā ar DJ ESKEI83, DJ Flip, DJ Madfingaz, DJ Aspirīns un daudziem citiem.

Festivāla biļešu cenas: ieejas biļete – 28 eiro, ieejas biļete un telts vieta –35 eiro, VIP biļete – 70 eiro, VIP biļete + autostāvvieta – 85 eiro. Festivāla biļetes var iegādāties visās Biļešu servisa tirdzniecības vietās Latvijā un internetā.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas