Pasaulē iecienītais krāsu skrējiens šovasar notiks arī Latvijā

0 komentāri

Visā pasaulē populārais krāsu skrējiens šogad pirmo reizi gaidāms arī Latvijā – festivāla LMT Summer Sound ietvaros 11. jūlijā.

Krāsu skrējienam, kas notiks sadarbībā ar krāsu kompāniju Alpina, starts tiks dots plkst. 13.00, bet pulcēšanās krāsu skrējienam sāksies jau no plkst. 12.30 pie LMT Summer Sound festivāla Cēsu Alus skatuves, kur katrs dalībnieks saņems skrējiena starta komplektu – īpašo Alpina krāsu skrējiena kreklu un krāsu pulvera maisiņu, vēsta festivāla LMT Summer Sound pārstāve Alise Pabērza. Alpina krāsu skrējiena maršruts vīsies cauri Jūrmalas parkam, tā pieguļošajām ieliņām, pludmali un noslēgsies turpat, pie Cēsu Alus skatuves. Trases garums būs ap 3 km, bet to izskriet, iziet vai izsoļot ir aicināts ikviens interesents, jo uzsvars skrējienā būs uz jautrību un labu laika pavadīšanu, nevis skriešanas ātrumu. Trasē būs vairāki krāsu punkti, kuros varēs saņemt papildus krāsu šaltis. Finišā būs pieejams ūdens krāsu nomazgāšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirmo biļešu cena Alpina krāsu skrējienam – 7 eiro. Tās ir nopērkamas visās Biļešu servisa kasēs Latvijā un internetā.

Jau ziņots, ka festivāls LMT Summer Sound norisināsies 10. – 11. jūlijā Liepājā. Līdz ar iepriekšminētajiem mūziķiem, divu dienu garumā tajā uzstāsies Nico&Vinz, Apocalyptica, Mumiy Troll, Musiqq, Piendvedēja Piedzīvojumi, Astro”n”out un DJ Rudd, Jānis Stībelis, Fēlikss Ķiģelis, Bet Bet, Aurora, Laika Suns un daudzi citi mākslinieki. Savukārt sadarbībā ar RedBull Thre3style apmeklētājus sagaida lielākā deju telts Baltijā, kur 800 kvadrātmetros varēs baudīt elektronisko mūziku kopā ar DJ ESKEI83, DJ Flip, DJ Madfingaz, DJ Aspirīns un daudziem citiem.

Festivāla biļešu cenas: ieejas biļete – 28 eiro, ieejas biļete un telts vieta –35 eiro, VIP biļete – 70 eiro, VIP biļete + autostāvvieta – 85 eiro. Festivāla biļetes var iegādāties visās Biļešu servisa tirdzniecības vietās Latvijā un internetā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas