PASAKAINI FOTO: neticami ledus un sarmas raksti Ķemeru purvā

1 komentārs
PASAKAINI FOTO: neticami ledus un sarmas raksti Ķemeru purvā
Foto: Jēkabs Andrušaitis

Ķemeru purva taka ir skaista visos gadalaikos, un to noteikti ir vērts apmeklēt arī pirms ziemas sākuma, mudina fotogrāfs Jēkabs Andrušaitis, kurš Ķemeros viesojies ne pirmo reizi.

“Tuvākajās naktīs atkal sola salu, kas rada lieliskus apstākļus sarmai. Balti ledus kristāli pārklāj ik katru stiebru, lapu un zālīti, bet aizsalušajos ezeriņos veidojas ledus raksti,” pēc Ķemeru purva apciemojuma pārdomās dalās dabas fotogrāfs Jēkabs Andrušaitis.

“Ja esi nolēmis vērot saullēktu no Ķemeru purva takas torņa jau rīt vai parīt, tad saullēktu sagaidīsi ~08.20. Es noteikti ieteiktu plānot laiku tā, lai pie torņa esi jau vismaz 15 min pirms tā un nepalaistu garām arī krāsainās debesis pirms saullēkta. Tas nozīmē, ka autostāvvietā būtu vēlams ierasties kādas 45 min pirms saullēkta,” padomus sniedz fotogrāfs.

Viņš aicina neaizmirst saģērbties silti un noderēs arī siltas tējas termoss. “Atceries, – laba pašsajūta rada labu noskaņojumu, un, ja vēlies arī fotografēt, tad labs noskaņojums radīs labas bildes!” saka Jēkabs Andrušaitis, kura spilgtās fotogrāfijas no Ķemeru dabas parka portālā Skaties.lv publicētas arī iepriekš.

FOTO:

Vairāk ar fotogrāfa Jākaba Andrušaiša veikumu vari iepazīties viņa Facebook lapā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Gunta Veidemane
    0

    Gunta Veidemane

    Paldies par skaistumu tepat blakus! Cilvēks ir slinks {es}, lai apskatītu pats tuvplāna... Paldies!

    22.11.2015 19:09

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas