PASAKAINI FOTO: neticami ledus un sarmas raksti Ķemeru purvā

1 komentārs

Ķemeru purva taka ir skaista visos gadalaikos, un to noteikti ir vērts apmeklēt arī pirms ziemas sākuma, mudina fotogrāfs Jēkabs Andrušaitis, kurš Ķemeros viesojies ne pirmo reizi.

“Tuvākajās naktīs atkal sola salu, kas rada lieliskus apstākļus sarmai. Balti ledus kristāli pārklāj ik katru stiebru, lapu un zālīti, bet aizsalušajos ezeriņos veidojas ledus raksti,” pēc Ķemeru purva apciemojuma pārdomās dalās dabas fotogrāfs Jēkabs Andrušaitis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ja esi nolēmis vērot saullēktu no Ķemeru purva takas torņa jau rīt vai parīt, tad saullēktu sagaidīsi ~08.20. Es noteikti ieteiktu plānot laiku tā, lai pie torņa esi jau vismaz 15 min pirms tā un nepalaistu garām arī krāsainās debesis pirms saullēkta. Tas nozīmē, ka autostāvvietā būtu vēlams ierasties kādas 45 min pirms saullēkta,” padomus sniedz fotogrāfs.

Viņš aicina neaizmirst saģērbties silti un noderēs arī siltas tējas termoss. “Atceries, – laba pašsajūta rada labu noskaņojumu, un, ja vēlies arī fotografēt, tad labs noskaņojums radīs labas bildes!” saka Jēkabs Andrušaitis, kura spilgtās fotogrāfijas no Ķemeru dabas parka portālā Skaties.lv publicētas arī iepriekš.

FOTO:

Vairāk ar fotogrāfa Jākaba Andrušaiša veikumu vari iepazīties viņa Facebook lapā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Gunta Veidemane
    0

    Gunta Veidemane

    Paldies par skaistumu tepat blakus! Cilvēks ir slinks {es}, lai apskatītu pats tuvplāna... Paldies!

    22.11.2015 19:09

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas