Panki Morālā Ateja iesaka nevis ziemu “apēst”, bet ziemā “kost”

0 komentāri

Pankroka grupa no Rīgas, kas nesen atkal apvienojusies pēc desmit gadus ilga pārtraukuma, laiž klajā savu trešo kompozīciju pēc atgriešanās – ar nosaukumu “Planktons”.

Pagājušā gada nogalē grupa paziņoja par atgriešanos un izdeva dziesmu Viss ir labi, kam sekoja Ziemassvētkos publicētā kompozīcija – Ziemassvētku dziesma. Grupas trešais ieraksts pēc atgriešanās – dziesma Planktons – ierakstīta Valmierā, Hodila Records studijā, sadarbībā ar skaņu inženieri un producentu Ģirtu Laumani. Kompozīcija ieturēta labākajās pankroka tradīcijās, un tajā saklausāms aicinājums “Nāc mājās, alus daudz, jābūvē būs plosts – nevis ziemu apēst, bet ziemā kost!”, kas veltīts grupas kādreizējam basģitāristam, kurš pēdējos gados apceļo pasauli.

Video

Dziesma Planktons jau paguvusi piedzīvot tās pirmatskaņojumu radio NABA ēterā, raidījumā Bitīt’ matos, un tagad tā tiek nodota klausītājam arī ar interneta palīdzību, kā arī tiek piedāvāta tās un iepriekšējo dziesmu bezmaksas lejupielāde vietnē https://moralwc.bandcamp.com/ Grupa arī paziņojusi, ka šā gada pavasarī nāks klajā tās debijas albums.

Foto

Morālā Ateja ir pankroka ansamblis no Rīgas, kas bija aktīvs laikaposmā no 2004. līdz 2008. gadam, šobrīd tajā darbojas 4 no pieciem oriģinālajiem dalībniekiem, kuri paralēli spēlē tādās grupās kā Harta, Eschatos, Protean, Dūmu zārka zēni un Omertà.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas