PAMĀCĪBA: Kā uzklāt ballītes grimu 10 sekundēs

0 komentāri

Atklātībā nonācis šokējošs video, kas atrisinās ļoti daudz problēmu pasaulē, kas saistītas ar sieviešu mūžīgi ilgo gatavošanos vakaru pasākumiem.

Loģiski, – šis video ir tikai smiešanās par situācijām, kad daiļā dzimuma pārstāves stundām ilgi var nosēdēt spoguļa priekšā. Liels lūgums būtu to, kas redzams šajā materiālā, nekādā gadījumā neatkārtot mājās. Tas var sāpīgi beigties! :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Parodija par sieviešu ilgo gatavošanos

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas