Palīdzi: Meklējam Latvijas seksīgāko tēvu!

3 komentāri

2. Režisors Dž. Dž. Džilindžers

2/12

Dziesminieks – Varis Vētra

Foto: LETA

Foto: LETA

Kā pirmo pretendentu minam mūziķi un dzejnieku Vari Vētru. Šis vīrs pie altāra stājies ne vienu reizi vien, kā arī ar savām dziesmām sirdis lauž visām latviešu sievietēm. Viņš ir arī tēvs četrām atvasēm – divām meitām un diviem dēliem.

2. Režisors Dž. Dž. Džilindžers

2/12
3 komentāri

TOP komentāri

 • janka482
  0

  janka482

  Jā! Muļķīgāku un tiešām stulbāku aptauju NEESMU redzējis un uzskatu, ka tas ir vienkārši neētiski: seksīgākais vīrietis/TĒVS! Nu kā var balsot par tiem, kuriem vairākas laulības un vēl "meklējās" pa pasauli???? Jums pašiem nav kauns par šo? Jums, kurš IZDOMĀJA šo seksuāļu sarakstu! Piekrītu "KK", bet ne punktā "Bet kurš ir izlēmis ka tie pensionāri ir seksīgi? " KK - ja kāds atbilst šeit uzstādījumam, tad PIRMAIS NOTEIKTI IR ULDIS DUMPIS!!!!!!!! Ansi, piedodiet, jo par Jums neko nezinu, izņemot, ka esat TV zvaigzne! Nu, smuks vecis, ko citu teikt???? Bet, kā ar ģimeni? Sadzīvi? Kategoriski esmu pret jebkuru, kurš vairo, nevis audzina!!!!

  29.04.2015 19:05

 • kk
  0

  kk

  Ansis vēl ok. Bet kurš ir izlēmis ka tie pensionāri ir seksīgi?! Tas ka katrs sīkais no citas sievietes,nepadara viņu par seksīgu vīrieti!!

  29.04.2015 09:50

 • bu
  0

  bu

  Es nezinu ir bērni viņam vai nav, bet Gints Grāvelis

  28.04.2015 22:26

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas