Paklīdušas baumas par summām, kas sponsoriem ļauj ”zīmēties” jaunajā Bonda filmā

0 komentāri

Līdz ar jaunās Džeimsa Bonda filmas Spektrs (Spectre) klajā laišanu lieliem ieņēmumiem gatavojas ne vien filmas veidotāji, bet arī sponsori. Viņi ieguldījuši ne mazums līdzekļu, lai filmā reklamētu savu produkciju.

Džeimss Bonds ir atpakaļ, un līdz ar aģenta 007 faniem līksmo arī tādas kompānijas kā Gillette, Heineken un Belvedere Vodka, kas samaksājušas milzu summas par savu produktu parādīšanu filmā. Mārketinga speciālisti Džeimsa Bonda filmas vērtē kā kino ekvivalentu olimpiādei. Dienu pēc jaunākās Bonda franšīzes epizodes pirmizrādes zīmoliem un uzņēmējiem, kas saistīti ar britu slepenā aģenta dēkām, ir iemesls svinēt. Daniela Kreiga atveidotais varonis ir ideāls reklāmas tēls.

Mārketinga eksperts Žaks Koks skaidro, ka Bonds ir sliktais zēns, kam ir savs stils ar ievirzi uz jaunajām tehnoloģijām, viņam ir savi morāles standarti, tāpēc ikviens viņā var saskatīt to, ko viņš grib. Tehnoloģiju faniem viņš patīk, sievietēm viņš patīk, sliktajiem zēniem viņš patīk, arī vecāka gadagājuma cilvēkiem viņš patīk.

Kļūstot par sponsoru, uzņēmums vai zīmols iegūst iespēju izmantot Bonda tēlu savās televīzijas reklāmās, kā to dara Gillette un Heineken, vai arī rīkot greznas ballītes ar Bonda iemīļotajiem kokteiļiem galvenajā lomā. Summas, kuras sponsori maksā par saistību ar Džeimsu Bondu, publiski netiek atklātas, taču tās ir iespaidīgas. Neoficiāli tiek minēts, ka Heineken par šādu iespēju samaksājuši 28 miljonus dolāru.

FOTO: filmas Spektrs pirmizrāde Londonā

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas