Padomi, lai festivāli nebūtu jāpavada ar “dusmīgu” vēderiņu

0 komentāri

Vasara ir aktīvās atpūtas laiks, kad daudzi no jums dosies dabā, apmeklēs dažādus brīvdabas pasākumus un festivālus. Pārtikas un veterinārais dienests atgādina: esiet uzmanīgi, izvēloties, uzglabājot un lietojot pārtikas produktus, lai neapdraudētu veselību.

PVD aicina iegādāties pārtiku tikai drošās tirdzniecības vietās un pievērst uzmanību produktu uzglabāšanas temperatūrai. Dodoties dabā un apmeklējot brīvdabas pasākumus, jābūt sevišķi uzmanīgiem, izvēloties augsta riska pārtiku, galvenokārt dzīvnieku izcelsmes produktus (gaļas, piena, zvejas produkti) un konditorejas izstrādājumus – siltā laikā tie ātri bojājas. Jāpievērš uzmanība marķējumā norādītajam produktu realizācijas termiņam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat arī svarīgi atcerēties, ka uzturā jālieto tīrs dzeramais ūdens, kā arī jāievēro personīgā higiēna.

Mazgājiet rokas, uzglabājiet pārtiku drošā temperatūrā, izvēlieties svaigus un nebojātus produktus, lai atpūta dabā sniegtu tikai pozitīvas emocijas un nesagādātu raizes par veselību!

Padomus skati arī šajā infografikā!

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas