Pa Temzu peld milzu nīlzirgs

0 komentāri

Holandiešu mākslinieks, kurš iepriekš apceļoja pasauli ar dzeltenu gumijas pīli, pārsteidzis ar jaunu instalāciju. Londonā, Temzas upē viņš ielaidis peldēties 21 metru garu nīlzirga skulptūru.

No koka veidotais tēls Temzas upē pirmo reizi tika pamanīts nedēļas vidū. To veidojis nīderlandiešu mākslinieks Florentins Hofmans, kurš plašāk pazīstams ar savu milzu gumijas pīles instalāciju, kas pārmaiņus bez iepriekšēja brīdinājuma parādās dažādās pasaules malās jau kopš 2007. gada. Hofmans skaidro, ka viņa jaunākais mākslas darbs tapis, iedvesmojoties no viņa meitas pasaku grāmatas. Vadoties pēc grāmatas, viņš esot uzzīmējis paraugu, tad ieradies Londonā un mēģinājis radīt jaunu milzu mākslas darbu, ņemot vērā sešu metru augstā tilta ierobežojumu. Atšķirībā no 17 metrus augstās pīles, nīlzirgs ir daudz zemāks, bet ir neparasti garšs – 21 metru.

Darbs pie dizaina prasījis sešas nedēļas, bet vēl sešas nedēļas prasījuši nīlzirga būvniecības darbi. Milzu zvērs Temzā atradīsies visu septembri.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas