Ozols un ex-Gustavo var apsēsties – mums ir jauna repa zvaigzne vārdā Viņa

0 komentāri

Šonedēļ Latvijas internetu pāršalkusi ziņa par kādu dāmu, kas sevi dēvē par Viņu. To, kāpēc tas tā, skaties video!

Savu iespējamo slavas mirkli Viņa jeb īstajā vārdā Zelma Jēgere piedzīvoja otrdienas vēlā vakarā, kad piedalījās repa divcīņā ar jau diezgan zināmo hiphopa mūzikas pārstāvi Edavārdi. Noskatoties video, nepameta sajūta, ka meiteni pieredzējušo reperi iznīcināja… Skarbi, tieši un pat rupji – tā varētu raksturot meitenes uzstāšanos, un ne velti Pikaso, kas bija šīs cīņas tiesnesis, norādīja, ka tas bijis negaidīti un ļoti labi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pašu priekšnesumu, ja to tā var nosaukt, var redzēt video, kas atrodams zemāk. Brīdinām, ka video ir daudz necenzētas valodas!

Viņa iznīcina Edavārdus

Kā gadījās kā nē, ar savu skarbumu meitene tautu uzrunāja, un tieši Viņa bija tā, kas “izpogāja” Edavārdus un tika nākamajā kārtā. Kā atzina sakautais reperis, “šis pavisam noteikti bija labākais “betls” no visiem četriem raundiem, un man bija tas gods tajā piedalīties! Sadot visiem tiem “čuvakiem” tā, kā es viņiem gribēju sadot!”

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas