Olas un Renārs Zeltiņš atkal uz vienu roku un nācijai Valentīna dienā dāvina jaunu dziesmu!

0 komentāri

Latvijā plašu atpazīstamību iekarojušais repa duets Olas un viena no pašmāju populārākajām personībām, TV seja un, kā viņu dēvē Ghetto Games komanda, verbālais Brūss Lī, Renārs Zeltiņš atkal metušies uz vienu roku. Šodien ir Visu mīlētāju diena, un tieši šim datumam par godu viņi laiduši klajā jau savu otro kopdarbu ar nosaukumu Kupidons.

Atcerēsimies, ka īsi pirms uzzinājām, ka Latvijas Valsts prezidents būs Raimonds Vējonis, šis trio jau “uzspridzināja” Latvijas mūzikas virtuvi, izdodot dziesmu #Prezidents, bet tagad apspēlējuši tautā tik populāro Valentīna dienu. Šajā dziesmā apdziedātas tādas personības kā Dons un Maestro Raimonds Pauls, kā arī “cacas” un selfiji. Videoklipā puiši tērpušies džinsu vestēs ar lakatiņiem ap galvu, bet tā noslēgumā, ieturot solīdu un romantisku noti, viņi tērpušies uzvalkos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Foto: Olas un Zeltiņš “norauj jumtu” kopā ar prezidentu Vējoni!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas