Notiks stopēšanas maratons “Piedzīvojumu meklētājs 2014”

0 komentāri

Jau šosestdien notiks sestais aktīvā tūrisma portāla Pargajieni.lv rīkotais stopēšanas maratons “Piedzīvojumu meklētājs 2014”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šogad dalībnieki sacentīsies par veiksmīgākā stopētāja titulu divos maršrutos. Amatieru klasē maršruts būs Rīga – Saulkrasti – Ainaži – Staicele – Aloja – Valmiera – Rūjiena – Eriņi, bet profesionāļu klasē stopētāju mēros maršrutu Rīga – Saulkrasti – Ainaži – Pērnava – Moizakila – Karksi-Nuija – robežpunkts “Unguriņi” – Rūjiena – Eriņi.

Šī gada pasākums sāksies Rīgā, Jaunciema gatvē pie Carnikavas pagrieziena, kur laivu bāzē “Langas laivas” pulcēsies visi pasākuma dalībnieki. Jau plkst. 9:00 sāksies reģistrācija, dalībnieki saņems materiālus ar uzdevumiem un varēs plānot maršrutu un domāt, kādu taktiku izmantot,lai uzvarētu sacensībās. Mazliet pirms plkst. 10:00 būs atklāšanas uzruna, bet jau desmitos tiks dots starts un visi varēs doties ceļā. Šis pasākums ir īpašs ar to, ka pirmo reizi dalībniekiem nebūs jādomā, kā nokļūt līdz pilsētas robežai, jo stopēt varēs sākt jau gandrīz pie pašas Langas laivu bāzes.

Pašlaik maratonam ir pieteikušās 8 komandas. Viena komanda pašlaik ir pieteikusies profesionāļu klasē, bet septiņas piedalīsies amatieru klasē. Tā kā pieteikšanās vēl notiek, īpaši aicināti dalībnieki, kas vēlas sacensties profesionāļu klasē – kā katru gadu konkurence nebūs liela, bet maršruts būs gana interesants un arī uzdevumi būs ļoti saistoši.

Šī gada stopēšanas maratonu atbalsta SIA “Pedošais pelikāns” (www.langaslaivas.lv); Saulkrastu velomuzejs (www.velomuzejs.lv); Ainažu tūrisma informācijas punkts; Staiceles tūrisma informācijas centrs, SIA “Dabas pērle” (www.dabasperle.lv) un kalēja darbnīca “Kalnmesteri”.

Vairāk informācijas par maratonu atradīsiet aktīvā tūrisma portālā Pargajieni.lv (www.pargajieni.lv), kā arī zvanīt pa tālruni +371 26980327.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas