Noslēgusies vīriešiem veltītā modes nedēļa

0 komentāri

Londonā ar vairākiem pārsteigumiem noslēgusies vīriešiem veltītā modes nedēļa, kurā pasaules slaveni mākslinieki iepazīstināja ar savām jaunākajām tērpu kolekcijām.

Pasaules slavenais apavu dizaineris Manolo Blaniks izrādīja savu pirmo apavu kolekciju vīriešiem. Līdz šim viņš bija darinājis apavus tikai sievietēm, taču modes industrijas pārstāvji viņu pārliecināja, ka ir nepieciešams veidot apavus arī vīriešiem. Savu jaunāko kolekciju Manolo Blaniks bija iekārtojis Sera Džona Souna muzejā tam atbilstošā iekārtojumā – starp mākslas darbiem, dažādām skulptūrām un pat aiz restēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Britu modes nams Burberry modes skates noslēdzošajā dienā skatītājus priecēja ar savu jaunāko rudens/ziemas kolekciju. Vīriešu modes žurnāls GQ šo skati nodēvēja par vislabāko Burberry dizainera Kristofera Beilija līdz šim radīto apģērbu kolekciju. Briļļainie modeļi bija ģērbti klasiska silueta uzvalkos ļoti bagātīgā krāsu gammā – sākot ar burgundiju un nefrīta zaļo un beidzot ar asins sarkano krāsu.

Savu pirmo modes skati kopš izraidīšanas no augstās modes noturēja arī pretrunīgi vērtētais dizaineris Džons Galiano. Viņš veidoja apģērbus beļģu modes namam Margiela, taču no mediju uzmanības izvairījās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas