Noskaties pirmo iedvesmojošo “be.your.own.hero” videostāstu!

0 komentāri

Klajā nācis pirmais iedvesmojošais “be.your.own.hero” video stāsts, kurā latviešu puisis Pāvels izklāsta to, ar ko viņš nodarbojas un kā nonācis līdz savam sirdsdarbam.

Projekta “be.your.own.hero” ir cilvēkos aktivizēt spēju darboties, radīt, uzdrīkstēties un īstenot savus sapņus. Projekta veidotāji vēlas iedrošināt cilvēkus darīt to, ko sirds kāro, uzsvērot, ka nav nepieciešams ticēt kādam ārēji radītam varoņa tēlam, jo īstais varonis ir katrā no mums!

“Mūsu aizrautība ir šo video veidošana un savu ideju īstenošana, šajā gadījumā tas ieved mūsu iekšējo varoņu aktivizēšanā. Esam nonākuši līdz stadijai, kad idejas un izrunātos sapņus vēlamies arī īstenot, tādēļ esam aizsākuši savu sirdslietu – iedvesmojošu stāstu veidošanu. Turklāt pievienotā vērtība – cilvēku motivēšana, kas nāk līdzi šim projektam, sniedz neizsmeļamu enerģiju un vēlmi darboties! Tā ir unikāla iespēja satikt šos cilvēkus, parunāties ar viņiem un daudz vairāk apzināties latviešus,” stāsta tā veidotāji Jānis Rozītis un Jānis Dunkurs.

Projekta īstenotāji atzīst, ka ir atvērti ierosinājumiem un ieteikumiem, lai apzinātu vēl vairāk cilvēku, kuri būtu atbilstoši šādam stāstam. Ja arī Tev ir padomā kāds iedvesmas pilns stāsts, tad sazinies ar be.your.own.hero caur sociālajiem kontiem:
facebook.com/beyourownherolife
instagram.com/beyohero
twitter.com/beyohero

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas