Noskaidrota Latvijas labākā biroja administratore 2015

0 komentāri

Konkursā Latvijas labākā biroja administratore 2015 ir uzvarējusi bankas Nordea biroja vadītāja Elīna Sprudzāne, kas saņēmusi lielāko atbalstītāju balsu skaitu un žūrijas augstāko vērtējumu par dažādiem izveicības un profesionalitātes uzdevumiem, vēsta konkursa organizatori.

Otrajā vietā ierindojusies uzņēmuma SIA Amber Games biroja administratore Marina Ārmane, trešajā – uzņēmuma Cabot Latvia biroja administratore Santa Knostenberga un ceturtajā – Ropažu novada pašvaldības biroja vadītāja Dace Malnača.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Konkursa noslēguma pasākums, kurā sumināja konkursa pusfinālistes un uzvarētājas, pirmdien, 18.maijā, norisinājās viesnīcā Port Hotel, Ādažu novadā.

”Kolosāli. Paldies maniem mīļajiem kolēģiem, kuri mani lutināja konkursa laikā,” prieku pauda pirmās vietas ieguvēja Elīna Sprudzāne.

Kopumā konkursā piedalījās 69 biroja administratores, bet par viņām tika nodotas kopumā 26 503 balsis.

”Esam gandarīti par lielo balsošanas aktivitāti konkursā, kura mērķis bija akcentēt biroja administratora profesijas nozīmīgumu. Pateicamies uzvarētājām un visām pārējām dalībniecēm par dalību šajā sacensībā, kas šogad bija īpaši aizraujoša un sīvas cīņas pārpilna,” sacīja žūrijas pārstāve, Dr.oec. Ieva Kalve.

Konkursa uzvarētāja un pārējās finālistes saņēma vērtīgas balvas. Visas pirmo triju vietu ieguvējas dosies pilnībā apmaksātā braucienā uz Officeday starptautisko biroja preču izstādi Viļņā, kur viņas gaida tikšanās ar Igaunijas un Lietuvas konkursa uzvarētājām, izstādes apmeklējums, īpaša izklaides programma un vairāki pārsteigumi. Turklāt 1. vietas ieguvēja balvā saņēma planšetdatoru HP Stream 8 5900ny, bet 2. un 3. vietas ieguvējas tika pie dāvanu kartes 70 eiro vērtībā pirkumiem veikalā Next. Organizatori bija sarūpējuši balvas arī pārējām dalībniecēm, kā arī finālistu kolēģiem un vadītājiem.

Piedalīties konkursā, kas Latvijā norisinājās jau ceturto gadu, varēja gan pašas dalībnieces, gan jebkura cita persona, aizpildot reģistrācijas formu vietnē www.birojaadministratore.lv.

Konkursu, kas vienlaikus norisinājās arī Lietuvā un Igaunijā, atbalsta lielākie biroja preču ražotāji no visas pasaules –Melna kafija, Esselte, Durable, Parker&Waterman, 3M, Hamelin, Novus, Dahle, Fellowes, Hp, Antalis, Staedtler, Zebra, Navigator, Rillstab, TORK, Wedo, Ahmad, Next, Pareiza ķīmija (festivāls Laba daba).

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas