No puķēm vismīļākās… Ziedu tirgotāji briest Visu mīlētāju dienai

0 komentāri

Kolumbijas ziedu industrija gatavojas lielākajai gada pārdošanas akcijai. Tā ir Valentīna diena, pirms kuras Kolumbija tradicionāli eksportē simtiem miljonus ziedu uz daudzām pasaules valstīm, un arī šis gads nebūs izņēmums.

Laikā, kad līdz Valentīna dienai atlikušas vairs tikai divas dienas un mīlētāji visā pasaulē sāk kaldināt savus nedēļas nogales plānus, ziedu audzētāji Kolumbijā ne mirkli neapstājas un ar nerimstošu rosību gatavojas gada lielākajai ziedu pārdošanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kolumbija ir pasaulē otrie lielākie ziedu eksportētāji. Pēc viņu aplēsēm, šajā Valentīna dienā kolumbieši plāno visā pasaulē izpārdot 500 miljonus pašu audzētos ziedus.

Ziedu plantācijā Facatativa – aptuveni 30 kilometrus no Bogotas – darbinieki ievāc un pako rozes. Tas ir gan tradicionālais mīlas simbols, gan arī vispopulārākā puķe šajos svētkos. Ienākumi no Valentīna dienas veido 50 procentus no ziedu industrijas kopējās gada peļņas.

Kad ziedi ir novākti, tos sadala pa krāsām un šķirnēm un iepako kastēs sūtīšanai uz citām valstīm. Parasti vienā kastē ir 300 rozes vai 600 neļķes. Arī neļķes ir populāra Valentīna dienas dāvana sievietēm.

Foto: Valentīna dienas vispopulārākās puķes

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas