No LEGO klucīšiem darinās Brīvības pieminekli

0 komentāri

Sestdien, 15. novembrī, lieli un mazi LEGO mīļi aicināti uz LEGO sacensībām un meistarklasi konceptveikalā Jānis Roze, t/c Spice. Sarīkojuma ”nagla” – Brīvības pieminekļa imitācijas kolektīva būvniecība.

Sarīkojuma programma:

  • Plkst. 11:30 – 13:00 Par godu Latvijas dzimšanas dienai gaidāma īpaša meistarklase – no LEGO klucīšiem kopīgi tiks būvēta Brīvības pieminekļa imitācija.
  • Plkst. 13:30 – 15:30 Sacensības neliela LEGO komplekta būvēšanai uz ātrumu. Labākajam tiks pasniegta balva.
  • Plkst. 11:00 – 16:30 Ikviens aicināts iemēģināt veiklos pirkstiņus LEGO radiovadāmo mašīnu vadīšanā starp veikala plauktiem, kā arī vienkārši smelties iedvesmu no jau sabūvētiem LatLUG biedru veidojumiem nelielā izstādē.

LatLUG jeb Latvijas LEGO lietotāju grupa (LUG no angļu valodas – LEGO Users Group) ir neatkarīga fanu grupa, kas nodarbojas ar LEGO popularizēšanu Latvijā. LatLUG rīko gan tematiskos būvēšanas konkursus, gan arī sacensības, kā arī vienkāršus izklaides pasākumus. Daudzi no LatLUG biedriem ar saviem unikālajiem LEGO veidojumiem jau ir pazīstami plašajā LEGO pasaulē, tādējādi savā veidā tiek nests arī Latvijas vārds ārpus tās robežām.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas