No baloža kakām darināts Putina portrets

0 komentāri

Latviešu mākslinieks Bruno Mellis radījis Krievijas prezidenta Vladimira Putina portretu, par krāsu materiālu izmantojot baloža ekskrementus.

Glezna, autoraprāt, ir “spēcīgs un asprātīgs vēstījums mūsdienu politiskās situācijas kontekstā”.

“Pavasarī mūsu mājas dārzā piezemējās ievainots balodis. Suns atrada. Saārstējām un izmitinājām, lai uzkrāj spēkus brīvībai. Tā nu šis veseļojās, atpūtās, daudz ēda un, protams, daudz kakāja. Kādā brīdī pēkšņi sapratu, ka šis balodis taču patiesībā ir viena ļoti jaudīga krāsu mašīna. Un tā tapa šis darbiņš,” 65 x 90 cm lielā mākslas darba “Miera balodis” radīšanu skaidro mākslinieks. “Un tad balodis aizlaidās. Droši vien tāpec, ka bija savu misiju izpildījis. Bijām devuši viņam pat vārdu – Putns,” stāsta Mellis.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas