Neviltota mīlestība

0 komentāri

Ģimeniskie saieti, it īpaši pēc ilgāka laika, vienmēr ir jauki – vecmāmiņas nekautrējas mazbērniem atkārtot, cik ļoti viņi paaugušies, kā arī to, ka atceras viņus vēl kā mazus ķiparus, bet vecāki vienkārši ir priecīgi redzot savus bērnus mājās. Izrādās, ka arī suņi spēj pārdzīvot un priecāties reizē par to, ka kāds pēc ilgāka laika ir atgriezies dzimtajās sienās.

Suns vārdā Keisija savu saimnieku meitu nebija redzējis divus gadus. Viņa bija tik priecīga (par ko var pārliecināties arī no smilkstēšanas, kas dzirdama pašā video sākumā), ka pilnīgi paģība… Rēķinamies, ka 2 gadi suņu gados ir veseli 14.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas