NETICAMS VIDEO: kā 33 stundu laikā piesnieg ”līdz kliņķim”

0 komentāri

Pēc nedēļu ilgas snigšanas bija nepieciešamas vien pāris dienas ”plusos”, lai viss izkustu. Kamēr Latvijā tā vien šķiet, ka pie durvīm klauvē pavasaris, otrpus Atlantijas okeānam valda netipiski dziļa ziema vārda vistiešākajā nozīmē.

ASV nesen pārsteigusi īpaši nešpetna sniega vētra. Tā vietā, lai celtu paniku, kāds Šantilī iedzīvotājs nolēma iemūžināt video to, kā piesnieg viņa terase vien 33 stundu laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī līdzīgi video internetā redzēti jau iepriekš, nenoliegsit, šis ir viens no pēdējā laika iespaidīgākajiem.

Video

Watch this insane time-lapse of snow accumulation in Chantilly, Va. #Blizzard2016For more epic time-lapse videos visit: http://bit.ly/1Qt5qPB

Posted by ABC 7 News – WJLA on svētdiena, 2016. gada 24. janvāris

Foto: Tikmēr Rīgā…

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas