Neticami! Šī vienkāršā fotogrāfija pārdota par miljonu!

0 komentāri

Pasaules ”karstākais” fotogrāfs – tā nodēvēts Īrijā dzimušais Kevins Ebošs (Kevin Abosch), kura fotogrāfija ar kartupeli pārdota par vienu miljonu ASV dolāru, ierindojoties starp 20 visu laiku dārgākajām fotogrāfijām.

Ebošs ir ticies un fotografējis ievērojamākās Silīcija ielejas personas – Google vadītāju Ēriku Šmitu, Facebook pārstāvi Šerilu Sandbergu, Twitter radītāju Džeku Dorsiju. Šīs visas ir slavenas un bagātas personas, kas fotogrāfam par viņa darbu allaž dāsni atlīdzinājušas – 150 tūkst. par fotogrāfiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

2010. gadā uzņemtā fotogrāfija, kurai dots nosaukums Potato #345, karājusies Eboša Parīzes studijā, līdz tā uzrunājusi vienu no viņa ”patroniem”. ”Kevinam patīk kartupeļi, jo tie, tāpat kā cilvēki, katrs ir citādāks, bet aizvien identificējami kā vienas sugas pārstāvji. Viņš ir fotografējis daudzus kartupeļus. Šis uzņēmums ir viens no viņa iemīļotākajiem,” Eboša studijas pārstāvis pastāstīja PetaPixel.

Pircējs ieraudzījis attēlu un, lai arī nosauktā naudas summa par fotogrāfiju bijusi nedaudz vairāk kā 1 miljonu ASV dolāru, viņš piekrita to iegādāties.

Iespējams, Ebošs labo fotogrāfa slavu iemantojis, pateicoties fotogrāfijai, kurā iemūžināta kāda cita slavenība – Holivudas aktieris Džonijs Deps.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas