Neticami: briti 76% gadījumu savās Facebook bildēs ir piedzērušies!

0 komentāri

Britu zinātnieki, kas pasaulē slaveni ar dažādiem interesantiem pētījumiem, nākuši klajā ar jaunu paziņojumu – no visām bildēm, ko vidēji kāds brits nopublicē savā sociālajā tīklā Facebook vai viņa vietā to izdara kāds cits, attēlā redzamais cilvēks ir alkohola reibumā.

Ņemot vērā, ka informācija par šo t.s. pētījumu ir diezgan skopa, pilnībā uzticēties šai informācijai nevajadzētu, bet, ja tā patiesi ir patiesība, domājams, mums ir jauns dzeršanas etalons Eiropā, un tie ir neviens cits kā Lielbritānijā dzīvojošie. Zinātnieki esot veikuši empīrisko pētījumu, kurā cilvēkiem jautāts, cik bieži viņi savā profilā bildēs ir piedzērušies vai vismaz iedzēruši, un rezultāti bija ļoti pārsteidzoši, pat nedaudz satraucoši – 76% no savām bildēm vidējais britu salu Facebook lietotājs ir alkohola reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Interesanti ir arī tas, ka 93% cilvēku savu vārdu izdzēš no citu atzīmētajām bildēm, ja respondents tur izskatās apkaunojoši. Tas nedaudz apstiprina faktu, jo, ja ballītes pārmērīgi nelieto alkoholu, kādēļ gan kādam bildēs vajadzētu izskatīties tā, lai negribētu to nevienam rādīt? :)

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas