Neko tādu nebūsi redzējis: iesvīdušais Supermens un sieviešu Zirnekļcilvēks indiešu versijā!

0 komentāri

Pasaulē, kopš ikdienā daudzi pastiprināti sākuši izmantot sociālos tīklus, par lietām uzzinām daudz ātrāk un informācijas apjoms ir krietni pieaudzis. Piemēram, diez vai kāds no mums kādreiz uzzinātu par to, kas īsti notiek indiešu filmu industrijā, ja viņu filmu fragmenti netiktu nopublicētu sociālajos tīklos. Lūk, iespēja aplūkot, uz kādiem supervaroņiem TV “kastē” skatās Indijā.

Turpmāk redzamais video ir no kādas 1988. gada indiešu filmas – Dariya Dil. Tajā galvenie varoņi, kā redzams, ir divi supervaroņi – Supermens un Zirnekļcilvēks, kas cīnās pret netaisnību un vardarbību pasaulē. Filmā diezgan slikti ir attēlotas viņu lidošanas prasmes, kā arī indiešu filmām raksturīgā dejošana. Kā tas izskatās, skaties video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas