NEKĀDĀ gadījumā neatkārto šo mājās!

0 komentāri

Kāds pēc izskata parasts pusmūža vīrelis Apvienotās Karalistes talantu šovā Britain’s Got Talent pārsteidza visus ar savām neticamajām akrobāta un klauna spējām. Smieklīgi, aizraujoši un, no malas raugoties, vienā priekšnesumā – sāpīgi.

Viņa vārds ir Vladimirs Georgevskijs, viņš ir 45 gadus vecs un audzina divus dēlus. Kādā dienā viņu mājās parādījās batuts, pa kuru lēkājot, tēvs sāka mazos izklaidēt un ar laiku atklāja sevī īpašu talantu. Tik īpašu, ka draugi viņu aizsūtīja uz britu lielāko un vienu no populārākajiem talantu šoviem pasaulē. Viņa talants no tiesas ir ļoti īpašs!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atļausimies lieku reizi atgādināt, ka šo nekādā gadījumā nevajadzētu pašiem atkārtot mājās. Tas var  beigties ļoti, ļoti sāpīgi! :)

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas