NEIEDOMĀJAMI: džeks no slavenās filmas Policijas akadēmija arī reālajā dzīvē ir staigājoša skaņas mašīna

0 komentāri

Kā Larvels viņš piedalījies visās septiņās Policijas akadēmija filmas daļās, turklāt no visiem aktieriem atmiņā, iespējams, iespiedies visspilgtāk, jo spēja atdarināt visneiedomājamākās skaņas. Šajā video materiālā redzams un dzirdams tas, ka uz skatuves nav nepieciešamas bungas un ģitāra, ja ir viņš – Maikls Vinslovs.

Vīrs ar 10 000 balsīm – tā viņu dēvē visā pasaulē, un ne velti, jo patiesi nav skaņas, ko viņš, šķiet, nevarētu atdarināt. Turpmāk atrodams video, kurā Vinslovs redzams kādā norvēģu humora šovā Senkveld med Thomas og Harald jeb Vakara šovs ar Tomasu un Haraldu, un viņš kopā ar ģitāristu izpilda leģendārās rokgrupas Led Zeppelin dziesmu Whole Lotta Love. “Skaņas mašīnas” izpildījums ir apbrīnas vērts, jo viņš viens varētu būt vesela muzikālā grupa. Noskaties!

FOTO

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas