Nabaklab telpās atklās jaunu bāru

0 komentāri

Šodien, 29. aprīlī, klubā Nabaklab ar Krievijas indie grupas Altavista koncertu notiks jauna – otra – bāra Flora atklāšana, informē kluba pārstāvis Edgars Āboliņš.

”Nabaklab piecu gadu ilgajā mūžā ne viens vien apmeklētājs pamanījis izmaiņas kluba bāru darbībā – aizsācies kā bārs Flora, Nabaklab tā dēvētais ”mazais” jeb ”otrais” bārs gadu gaitā mainījis gan koncepciju, gan saimniekus – kādu laiku strādājot zem Sviestmaižu studija zīmola, vēlāk nodrošinot ēdināšanu kā bārs Karstmaize. Pēc vairāk nekā gada pauzes tas atgriežas ar jaunu piedāvājumu un izmaiņām tā dizainā un izkārtojumā. Turpmāk Flora no pārējās kluba atmosfēras atšķirsies ne tikai ar interjeru, bet arī bāra sortimentu – bārā padomāts par vairākām jaunām alus šķirnēm, īpašiem piedāvājumiem un uzkodām,” stāta E. Āboliņš.

Turpmāk katru ceturtdienu, piektdienu un sestdienu apmeklētājiem Flora telpā būs iespējams dzirdēt dažādu dīdžeju spēlēto mūziku gan pirms, gan pēc blakus esošajā zālē notiekošajiem dzīvās mūzikas koncertiem.

Bāra atklāšanas vakarā uz Nabaklab skatuves kāps akustiskā indie grupa Altavista, taču jau no plkst. 21.00 par muzikālo atmosfēru Flora rūpēsies mixmaster Raitis. Pirmajiem apmeklētājiem klubs sarūpējis arī kādu pārsteigumu no bāra.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas