Nabaklab ballīte – svinēs piecu gadu jubileju

0 komentāri

Šovakar plkst.21 notiks radio Naba kluba Nabaklab piecu gadu jubilejas svinības, vēsta kluba pārstāvis Edgars Āboliņš.

Nabaklab piecu gadu jubilejā uz tā skatuves sveiks elektroniskās mūzikas apvienība Miami Mall no Šveices, Hipstokrātija un mūziķis Roberts Gobziņš ar savu grupu Resnie putni, kuri šajā vakarā izpildīs īpašu, Hardija Lediņa iedvesmotu programmu Hardija Lediņa valši un polkas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par muzikālo atmosfēru kluba chill-out zālē gādās radio Naba raidījuma Dabsolis dīdžeji, savukārt pirms un pēc koncerta par svētkiem atbilstošu noskaņu rūpēsies DJ apvienība Ej apskrieties.

Kā pastāstīja Āboliņš, Nabaklab ir mazāk komerciālas mūzikas klubs, kas savu darbību sāka 2010.gadā.

Kopš tā atklāšanas klubā viesojušies ap 600 ārvalstu mūziķu, tajā skaitā Chinawoman, Lapko, Covenant, Scar Symmetry, Voivod, De/Vision, Jarboe, Sham 69, Touche Amore, Dr. Ring Ding un daudzi citi. Klubs regulāri piedāvā plaši pazīstamu mūziķu koncertus arī ārpus savām telpām, tādējādi apmeklētājiem piedāvājot apmeklēt God Is An Astronaut, Laibach, Reel Big Fish un Converge uzstāšanās, un kopš 2010.gada ir arī viens no festivāla Laba daba rīkotājiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas