Nabaga meitene: Juris sarakstes laikā smieklīgi “atšuj” Lieni

11 komentāri

Ko tikai tepat, mūsu pašmāju sociālajos tīklos, nevar atrast!? Viena no jaunākajām “pērlēm” ir kāda Jura sarakste ar Lieni, kura izteica vēlmi iepazīties, bet puisis uzreiz visu “salika pa plauktiņiem”, visai interesantā veidā atsakot viņai.

Kā redzams attēlā, ko ievietojusi Facebook lietotāja Brigita, sarakste norisinājās kādā no iepazīšanās portāliem, kurā kāda meitene vārdā Liene lika manīt, ka Juris ir pievērsis viņas uzmanība, un meitene vēlas ar šo vīriešu kārtas pārstāvi iepazīties. Uz to sekoja diezgan gara puiša atbilde, kurā viņš diezgan izteiksmīgi, cik nu tas rakstot vispār iespējams, lika noprast, ka nevēlas ar meiteni nekādas saistības. Vismaz bija godīgs! :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: Facebook

Foto: Facebook

11 komentāri

TOP komentāri

 • ruu
  +18

  ruu

  Tā jau bija veca padomju laika anekdote-puisis grib iepazīties ar kaimiņieni no 5. stava.Izdomā aiziet palūgt gludekli,pa ceļam kāpj un visu šito domā,kad meitene atver durvis,viņš saka-ej tu zini kur ar savu gludekli!:D

  26.06.2015 09:21

 • Anita
  +10

  Anita

  Nabaga Juris!
  Kā viņš būs ieplānojis, tā ar VIŅU tas arī notiks.
  Lienei būs citādāk, par laimi!

  26.06.2015 07:48

 • LD
  +9

  LD

  Juris visu izteica ļoti pareizi, bet ja Lieni tas apmierina- nekādu problēmu.

  26.06.2015 07:48

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas