Mūziķis izgatavo klarneti no.. burkāna!

0 komentāri

Nudien neticami, bet izrādās, ka no parasta, tieši tā, no parasta burkāna dažu minūšu laikā var izgatavot gana jēdzīgu mūzikas instrumentu ar klarnetes skanējumu.

To dažu minūšu laikā uzskatāmi nodemonstrēja kāds mūziķis, uzstājoties populārās TEDx konferencē Sidnejā. Ar parastu urbi viņš izurba caurumu burkāna saknē, tad caurumus burkāna virsmā, kur parasti ir klarnetes taustiņi. Vienā galā viņš pievienoja tādu virtuvē izplatītu iekārtu kā trekteri jeb piltuvi, savukārt otrā galā – klarnetes iemuti.

Auditorija, vērojot mūziķa rosīšanos, protams, ķiķināja, taču brīdī, kad viņš sāka spēlēt uz savas burkāna klarnetes, skatītāji, nepārspīlējot, pārsteigumā noelsās. Fantastiski!

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas