Mūziķis ierakstu izplatīšanai izraudzījies savdabīgu metodi

0 komentāri

Kāds īru mūziķis, nespēdams atrast izplatītāju savai mākslai, nolēmis pie diska popularizēšanas un pārdošanas ķerties saviem spēkiem. Šim mērķim viņš licis lietā visai netipisku metodi – mūziķis nolēmis dzimtās Dublinas iedzīvotājus uzrunāt pats – aci pret aci.

Pēc savas skaņu ierakstu studijas izveides īru mūziķis Daniels Andersons pavadīja divus gadus, ierakstot savu pirmo albumu, taču viņam tā arī neizdevās atrast izplatītāju, kas vēlētos to ņemt savā paspārnē. Ņemot vērā, ka Andersona budžets bija izsmelts, viņš nolēma gatavo albumu izplatīt pats – apstaigājot Dublinas iedzīvotājus un aicinot ieklausīties viņa dziesmās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neparastā ierakstu izplatīšanas metode tika iemūžināta video, kas guvis lielu atsaucību sociālajos tīklos. Tajā redzams, kā Andresons klauvē pie namu durvīm vai aptur cilvēkus uz ielas, rosinot pirkt viņa albumu.

Ziņots, ka divu dienu laikā viņam izdevies pārdot divdesmit ierakstus, taču 500 pārdoti drīz pēc tam, kad video publiskots sociālajos tīklos.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas