Muris un Kuzja šonakt gaida ciemos

0 komentāri

Arī šogad Muzeju naktī ikvienam interesentam būs atvērts Rātsnams, kur apmeklētājus ciemos gaidīs Rīgas domes kaķi Muris un Kuzja.

No pulksten sešiem vakarā līdz divpadsmitiem naktī apmeklētāji varēs apskatīt Rātsnama telpas, tostarp arī domes priekšsēdētāja kabinetu, kurā viesus laipni uzņems Rīgas domes kaķi Muris un Kuzja. Abi domes darbinieku mīluļi parasti ir ļoti viesmīlīgi un neliedz kopīgi fotografēties, tomēr kaķu mainīgā daba šo iespēju negarantē katram apmeklētājam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viesi varēs aplūkot arī domes sēžu zāli, strūklaku, Portretu zāli, kā arī palūkoties uz vecpilsētu no Rātsnama balkona. Sēžu zālē varēs iemēģināt deputātu darba vietas, bet uz lielā ekrāna vērot informatīvus videomateriālus par mūsu galvaspilsētu. Savukārt otrā stāva vestibilā iespējams aplūkot Rīgas vēsturiskā centra maketu. Uz apmeklētāju jautājumiem atbildēs pašvaldības darbinieki.

Rīgas Rātsnams Muzeju nakts laikā būs atvērts piekto gadu.

Foto: Muris un Kuzja

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas