Mums ir ar ko lepoties! Mežonīgums Līgatnes dabas parkā iemūžināts jaudīgā video

0 komentāri

Neskartās dabas varenība un daile Līgatnes dabas parkā kļuvusi par vienu no galvenajiem varoņiem Eaglewood Films komandas sarūpētā video Wild Līgatne: The Hike (Mežonīgā Līgatne: Pārgājiens).

Video, kura centrā ir mazs zēns un suns, piedāvā izjust neskartās dabas spēku, skaistumu un kalpo par atgādinājumu, cik skaistā zemē dzīvojam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gaujas nacionālā parka Līgatnes dabas takas izveidotas 1975. gadā, lai iepazīstinātu apmeklētājus ar dabu, Latvijā dzīvojošo savvaļas zīdītājdzīvnieku sugām, dabas daudzveidību un tās aizsardzības nepieciešamību.

 

Video

Gaujas krastā, mežainām gravām bagātā apvidū ierīkotas marķētas kājāmgājēju takas vairāk nekā nekā 4 km garumā, kur var novērot Latvijas faunai raksturīgos savvaļas dzīvniekus un putnus. Lokveida autoceļa garums – 5 km, kas izmantojams arī kājāmgājējiem un cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Dzīvnieku apskatei nepieciešams vidēji 2-2,5 h.

Līgatnes dabas takās sastopamie meža dzīvnieki atvesti no dažādām Latvijas vietām. Tie ir bijuši ievainoti vai arī pieradināti dzīvnieku mazuļi, kas nav spējīgi izdzīvot bez cilvēku gādības un patstāvīgi atrast barību.

Latvijas dabas skaistumu izbaudi arī fotoreportāžā no Ķemeru purva!

Foto: neticami ledus un sarmas raksti Ķemeru purvā

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas