Motociklisti Ventspilī sarīko pliko braucienu

5 komentāri
Motociklisti Ventspilī sarīko pliko braucienu
Foto: F64

Tev noteikti jāizlasa

Šajā nedēļas nogalē norisinājās ikgadējais motociklistu saiets Kurland Bike Meet 2015, kurā pasākuma dalībnieki sarīkoja savdabīgu akciju – pliko braucienu, kas tieši tā arī izpaudās – pieauguši vīrieši plikiem dibeniem vizinājās ar motocikliem.

Parasti gan sūru un sarunā tiešu vīru slavu ieguvušie motociklisti jeb “baikeri” lepojas ar saviem dzelzs zirgiem. Tomēr šoreiz acīmredzami sāļais jūras gaiss, vasara un kopābūšana viņiem sagriezusi galvu tik tālu, ka daudzi labprāt publiski demonstrēja savas kailās miesas. Dažbrīd gan šķiet, ka pliko brauciens bija parodija par izvirtīgu geju praidu, taču no bildēm noprotams, ka paši pliko brauciena dalībnieki bija stāva sajūsmā par notiekošo.

Lai vai kā, Skaties.lv piedāvā apskatīt fotogaleriju no šīs nedēļas nogales motociklistu saieta Kurland Bike Meet 2015 Ventspilī – daudz jaudīgu motociklu, parāde pilsētā un smukas meitenes.

Foto

5 komentāri

TOP komentāri

 • Nezinkas
  +6

  Nezinkas

  pēc bildēm tā arī izskatās kā rakstīts, tā ka sorry! :D

  20.07.2015 20:43

 • walks
  +1

  walks

  klaukas šo rakstu vispār ir veidojis ??? tad ko tu gribi teikt ka šis pasākums arī ir geju ?? un sievietes kas bij tās ir lezbas ??>?? varbūt tev pašam ir sakāpis kautkas smadzenēs ??? es uzskatu ka pa šo rakstu vajadzētu biki patiesāties es ar šajā pasākumā biju un tur bija pliko skrējiens nevis geju un lezbu parāde sory vecais atbildi lūdzu par saviem vārdiem ....

  19.07.2015 21:03

 • Juris
  +1

  Juris

  Idioti...tas ir katru gadu kā tradīcija... cik gadu raksta autoram..?

  19.07.2015 19:36

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas