Foto: Miss Lielās krūtis šogad zaudē iepriekšējā gada daiļavai

1 komentārs
Foto: Miss Lielās krūtis šogad zaudē iepriekšējā gada daiļavai
Publicitātes foto

Nedēļas nogalē Liepājas pludmales bārā Red Sun Buffet notika pasākums Miss Lielās krūtis, kurā tika meklēta kuplāko krūšu īpašniece.

Pērn konkursa uzvarētājas krūšu apkārtmērs pārsniedza 100 centimetrus, un labākā rezultāta īpašniece uzvarēja vien ar puscentimetra pārsvaru. Šogad, kad konkurss norisinājās trešo gadu, Miss Lielās krūtis uzvarētājas meklēšanā tika aicināti iesaistīties vīrieši. Par uzvarētāju tika kronēta daiļava, kuras krūšu apkārtmērs ir 134 cm, tādējādi zaudējot pērnā gada konkursa dalībniecei.

Sākoties garajām svētku brīvdienām, Red Sun Buffet sestdien, 20. jūnijā, pirmo reizi notiks go-go deju sacensības Go-Go Dance Battle kopā ar DJ Woot un Mc Raivii, kurās ikvienai apmeklētājai tiks dota iespēja parādīt savu dejotprasmi.

“Liepājnieces ir lieliskas dejotājas, kuras deju zālē izceļas ar labu ķermeņa plastiku un kustībām, tādēļ nolēmām noskaidrot, kura ir šīs vasaras labākā dejotāja. Protams, atklāts ir jautājums, kuras pilsētas pārstāve šajās sacensībās uzvarēs. Vasarā Liepājas pludmalē ierodas daudz tūristu, un pludmales “bufetes” apmeklētāju vidū ir gan liepājnieki, gan viesi no citām pilsētām, tostarp arī tuvējās Palangas un Klaipēdas,” stāsta Red Sun Buffet īpašnieks Mareks Alberts.

Go-go dejošanas pirmsākumi meklējami pagājušā gadsimta 60. gadu sākumā Ņujorkas klubā Peppermint Lounge, kad, rokenrola mūzikas iedvesmotas, sievietes sāka kāpt uz galdiem, lai dejotu tolaik populāro tvistu. Drīz vien diskotēku rīkotāji un mūzikas klubu īpašnieki sāka algot dejotājas, kuru pienākums bija izklaidēt un uzmundrināt viesus.

Šonedēļ pludmales ballītes notiks arī trešdien, 17. jūnijā, un piektdien, 19. jūnijā. Tās sāksies plkst. 22.00 vakarā un ilgs līdz rīta gaismai.

Garajās Jāņu brīvdienās Liepājā gaidāma plaša izklaides un kultūras pasākumu programma, ar kuru iespējams iepazīties vietnē kalendars.liepaja.lv.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Guna Sproģe (Puplaka)
    +2

    Guna Sproģe (Puplaka)

    Un kad būs lielo.........konkurss?

    17.06.2015 11:18

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas