Minicūciņas vietā izaug 300 kilogramu smags jaukumiņš

1 komentārs

Šo varētu saukt par gada pārsteigumu! Kādam pārim Kanādā dzīve sagādājusi patiešām megapārsteigumu. Domājot, ka par mājdzīvnieku izraudzījušies maza auguma pigmejsivēnu, divu gadu laikā cūciņa, kurai dots vārds Estere, sasniegusi 303 kilogramu svaru.

Rukša ievērojami apmēri gan nav traucējuši to padarīt par mājinieku mīluli, kam ļauts gandrīz tas pats, ko parasti asociējam ar suņiem un kaķiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Estere ir kļuvusi par sava veida slavenību, jo, piemēram, sociālajā tīklā Facebook tai seko vairāk nekā 220 tūkstoši interesentu.

Līdz ar Esteres parādīšanos saimnieku dzīvē ieviesušās pārmaiņas. Redzot, cik cūkas mēdz būt tīrīgi un gudri dzīvnieki, Esteres saimnieki pievērsušies vegānismam.

Vairāk par Esteri: facebook.com/estherthewonderpig

Spilgtākos mirkļus no Esteres ikdienas un svētkiem skaties galerijā!

1 komentārs

TOP komentāri

  • puyisis
    0

    puyisis

    uz šašliku un miers

    29.09.2016 15:48

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas