Milzu roboti izgaismo mājas pagalmu, kaimiņi šausmās

0 komentāri

Ziemassvētkus gaidot, daudzviet Eiropā un ASV ielās iededz svētku apgaismojumu. Līdzīgi nolēmis rīkoties arī kāds mākslinieks Kalifornijas štata Palmspringsas pilsētā, taču atšķirībā no ierastā apgaismojuma viņš to veidojis no savu laiku nokalpojušas sadzīves tehnikas.

Mākslinieks Kenijs Ērvins savu veikumu ir nodēvējis par robo-gaismiņām, jo viņa pagalmu nu rotā dažādi roboti un skulptūras. Kopumā to ir ap trijiem simtiem, un to izgaismošanai mākslinieks izlietojis astoņus miljonus spuldzīšu.

Visi mākslas darbi ir paša K. Ērvina roku darbs, robotus un skulptūras veidojot no vecām bundžām un nokalpojušas sadzīves tehnikas.

Lai gan pats mākslinieks bija iecerējis radīt Ziemassvētku tematikai atbilstošas dekorācijas, apkārtēji šos rotājumus uzskata drīzāk par traucējošām. Mākslinieka kaimiņiene Lūlu stāsta, ka tas viss viņai atgādina kādu sliktu bērnības murgu. Lietas nav sakārtotas kādā vintage manierē, bet to izskats ir ļoti biedējošs, skaidro kaimiņiene.

K. Ērvins piekrīt, ka viņa māksla ir eklektiska un apvieno visu, ko varētu izmest atkritumos. Viss, kas ir apkopots viņa mākslas darbos, ir kaut kur atrasts.

Vēl viens interesants fakts – pats mākslinieks Ziemassvētkus nemaz nesvin. Pēc reliģiskās piederības viņš ir musulmanis. Taču, kā viņš apgalvo, svētku noskaņa ar to nemainās – visas reliģijas šajā laikā svin gaišas domas un prieku.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas