Mīlētājus restorāns pārsteidz, pasniedzot nūdeles ar šokolādi

0 komentāri

Gatavojoties Valentīna dienai, kas būs šosvētdien, kāds restorāns Japānā papildinājis ēdienkarti. Par godu mīlētāju dienai apmeklētājiem tiek piedāvāts nobaudīt nūdeļu zupu ar šokolādi.

Nūdeļu zupa ramen ir viens no populārākajiem ēdieniem Japānā. Savukārt par visromantiskāko produktu visā pasaulē tiek uzskatīta šokolāde. Kāds Tokijas restorāns tos abus ir apvienojis. Nūdeļu zupa tiek papildināta ar dāsni pievienotu šokolādi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Parasti nūdeles tiek pasniegtas jēra buljonā ar cūkgaļas gabaliņiem, sīpoliem un pipariem, bet par godu Valentīna dienai un romantiskai maltītei šogad arī ar šokolādi.

Ar šokolādes pievienošanu dažādiem pamatēdieniem restorāna pārvaldnieks sāka eksperimentēt pirms deviņiem gadiem. Taču šī ir pirmā reize, ka ar šokolādi tiek papildināta nūdeļu zupa. Viņaprāt, rezultāts ir izcils.

Tāpat uzskata arī daudzi restorāna apmeklētāji. Pirmajās dienās, kopš ēdienkartē iekļauta šī zupa, tā tikusi pasūtīta vairāk nekā simt reižu. Turklāt citi tikai tāpēc devušies uz restorānu, lai nobaudītu nūdeles ar šokolādi.

Vilcināties nedrīkst, jo romantiskās nūdeles pēc Valentīna dienas vairs nebūs pieejamas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas